Vidić sa klupe gledao pobedu Intera nad Kjevom

Milanski tim slavio sa 2:0 i to na gostovanju u Veroni, dok su Empoli i Torino odigrali bez golova

• 2

Fudbaleri Intera savladali su kao gosti ekipu Kjeva sa 2:0, dok su Empoli i Torino odigrali bez golova (0:0), u preostalim utakmicama 15. kola italijanske Serije A.

Ekipa Roberta Manćinija konačno je zaigrala kako ume i petom pobedom najavila prodor ka gornjem delu tabele, a uspeh je izboren sa po golom u oba poluvremena.

Kjevo nije imao rešenja za igru neroazura, posao mu je otežan kada je Urugvajac Bota zaradio crveni karton u 72. minutu, tako da je ostao na samo bod iznad opasne zone.

U timu Intera srpski internacionalac Zdravko Kuzmanović bio je starter i igrao je do 75. minuta, dok je Nemanja Vidić ponovo presedeo na klupi.

Ivan Radovanović odigrao je celu utakmicu u dresu Kjeva.

Ranije večeras Empoli i Torino podelili su bodove u meču na kojem je defanzivac gostiju Nikola Maksimović odigrao svih 90 minuta.