Ako niste gledali derbi između Rome i Milana niste mnogo propustili!

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija, ali nije pomogao Romi da stigne do trijumfa

• 1

Fudbaleri Rome i Milana odigrali su u Rimu nerešeno 0:0 u derbiju 16. kola italijanske Serije A.

Roma je u većem delu utakmice imala inicijativu, pogotovo 20 minita pre kraja kada je crveni karton dobio igrač Milana Pablo Armero, ali nije uspela da osvoji tri boda.

Srpski internacionalac Adem Ljajić ušao je u igru u 66. minutu, umesto Alesandra Florencija.

U drugom meču današnjeg programa Sasuolo i Chezena su takođe remizirali, a "slađi deo kolača" pripada gostima koji su u četvrtom minutu sudijske nadoknade izjednačili rezultat.