Milanu je Nole bio taličan! Inzagijev tim bolji od Reala u Dubaiju! (VIDEO)

Italijanska ekipa slavila je na egzibicionom meču u Dubaiju rezultatom 4:2 nad šampionom Evrope

• 0

U Dubaiju je odigran spektakularni egzibicioni meč između fudbalera Milana i madridskog Reala, na kojoj je opšti utisak bio da italijanskoj ekipi itekako fali nadigravanje sa najjačim evropskim klubovima.

Milan je slavio nad šampionom Evrope rezultatom 4:2, prikazavši izuzetno dobru igru, dok je Real bio prepoznatljiv sve dok Kristijano Ronaldo nije napustio igru. Gost ovog spektakla bio je najbolji teniser sveta Novak Đoković.

Nole zadivio Bejla i Benzemu fudbalskim umećem! (VIDEO)

NOLE: Čast mi je što sam ovde sa Ronaldom! (VIDEO)

Italijanska ekipa je doduše igrala u najjačem sastavu, uz to da je trener Filipo Inzagi dao prostora Mikelanđelu Albertaciju, dok je Karlo Anćeloti dao šansu i pojedincima koji su imali manju minutažu tokom prvog dela sezone.

"Rosonere" je u vođstvo doveo Žeremi Menez, koji je pred samo plasiranje mreže zbunio golmana Brava da je pao na zadnjicu, ne uspevši da interveniše.

Sedam minuta kasnije, Stefan El Šaravi je nagovestio da je jako raspoložen za ovaj meč, i duplirao je vođstvo.

Real se donekle trgao kako je poluvreme odmicalo, pa je Ronaldo umanjio vođstvo u 35. minutu.

Pred početak drugog poluvremena, prvi udarac je izveo naš teniser i prvi igrač sveta Novak Đoković, inače fan i jednog i drugog kluba.

Svega tri minuta po nastavku igre, El Šaravi je novim golom povisio na 3:1, a Real je počeo da igra sve slabije i nervoznije, čemu svedoče i tri žuta kartona Krosa, Pepea i Karavahala u svega dva minuta.

Pacini je u 73. minutu stavio tačku na pobedu, ali je konačan rezultat postavio Benzema pogotkom sa 11 metara.