Navijači Magdeburga strelicama pokazivali igračima gde je gol (VIDEO)

Fudbaleri nemačkog četvrtoligaša nisu postigli gol punih 558 minuta, navijači im na kraju pomogli u tome

• 0

Navijači nemačkog četvoroligaša Magdeburga pokušali su da na orginalan način pomognu ekipi koja u četvrtoj ligi krčmi slavni ugled nekadašnjeg ovajača Kupa pobednika kupova. Klub zauzima poslednje mesto u Regional ligi Sever sa osvojenih 20 bodova i samo 16 postignutih golova na 25 utakmica.

Navijači su na početku meča razvili parolu "Mi ćemo vam pokazati gde je gol", da bi tokom meča strelicama pokazivali igračima gde se nalazi gol. Deset minuta pre kraja uspeli su da navigacijom pomognu Kristoferu Rajtu da postigne gol i to posle punih 558 minuta. Na kraju su se ipak radovali gosti iz Berlina, koji su pobedili 2:1.