Srbin strelac u istorijskom meču čiji rezultat nema ni na kladionicama (FOTO)

Defanzivac Zenita Milan Rodić učestvovao u demoliranju katarske Malije od strane ruskog tima rezultatom 18:0

• 1

Fudbalski klub Zenit ostvario je istorijsku pobedu na pripremama u Kataru gde je dekalsirao domaću Maliju sa neverovatnih 18:0.

Kako javljaju tamošnji mediji, Zenit nikada do sada nije toliko ''izbušio'' protivnika koji, takođe, nije bio u ovakvoj situaciji.

Printskrin: zenit.ru Printskrin: zenit.ru

Ono što je nama zanimljivo jeste to da je strelac u ovoj goleadi bio i nekadašnji prvotimac OFK Beograda Milan Rodić koji se letos pominjao i kao potencijalno pojačanje Crvene zvezde.

U pobedi se najviše istakao Rondon koji je za devet minuta postigao het-trik, a već na poluvremenu je bilo jasno da domaćinu preti katastrofa pošto je na semaforu stajalo 10:0.