DRAMA U DERBIJU: Partizan golom 40 sekundi pre kraja došao do boda protiv Zvezde! (VIDEO)

Vaterpolo derbi u 16. kolu regionalne lige između Crvene zvezde i Partizana završen je remijem 8:8

• 0

Crvena zvezda i Partizan su podelili bodove u vaterpolo derbiju! Meč crveno i crno-belih završen je rezultatom 8:8, a gol za izjednačenje i bod Partizanu doneo je Nikola Jakšić 40. sekundi pre kraja meča!

Iako je u završnici meča Partizan jurio prednost Zvezde, crno-beli su u toku većeg dela meča bili u vođstvu.

Na poluvremenu su crno-beli imali prenost od dva gola 6:4, dok su u poslednju deonicu crveno-beli ušli sa golom zaostatka 6:5.

Zvezda je do izjednačenja 7:7 nekoliko minuta pre kraja meča došla golom Viktora Rašovića (dva gola na ovom meču), da bi Đorđe Bjelić doneo crveno-belima vođstvo na minut i 13 sekundi pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Partizan je ipak već pomenutim golom Jakšića stigao do boda u veoma neizvesnom derbi susretu na plivalištu 25. maj!

Gol za vođstvo crveno-belih pogledajte na 1:20 minuta videa, a zatim sledi i gol crno-belih za izjednačenje.

printskrin: ArenaSport1 printskrin: ArenaSport1