Sedam golova na dva meča Bundeslige!

Verder je slavio protiv Leverkuzena sa 2:1, dok su Augsburg i Ajtraht podelili bodove u remiju 2:2

• 0

Fudbaleri Augsburga i Ajntrahta iz Frankfurta igrali su nerešeno 2:2, u preostaloj utakmici 20. kola nemačke Bundeslige.

Domaćin, koji je najprijatnije iznenanđenje ove sezone, prokockao je dobijen meč pošto je od 37. minuta vodio sa 2:0.

Neoprezno je, međutim, primio gol u završnici poluvremena, da bi Ajntraht angažovanom igrom u nastavku izjednačio rezultat i osvojio veliki bod kojim se približio gornjem delu tabele.

Augsburg je i dalje u konkurenciji za plasman u Ligu šampiona pošto ima 34 boda, koliko i trećeplasirani Šalke.

Srpski napadač u timu domaćina Nikola Ðurđić odigrao je poslednjih desetak minuta susreta, dok je Slobodan Medojević kod gostiju presedeo na klupi.

Ranije danas Verder je u Bremenu slavio protiv Bajera iz Leverkuzena i probio se u sredinu tabele (2:1).