Bez golova na PAOK - Olimpijakos, ali je atmosfera bila luda kao i uvek! (VIDEO)

Veliki derbi u Solunu je završen 0:0, što više odgovara crveno-belima iz Pireja

• 3

U Solunu je odigran veliki grčki derbi između PAOK-a i Olimpijakosa, koji je završen najnepopularnijim rezultatom - 0:0.

Iako je viđeno čak devet žutih kartona, na utakmici nije bilo previše prilika, a ovaj rezultat svakako više odgovara crveno-belima iz Pireja, koji su na ovaj način zadržali pet bodova prednosti i napravili veliki korak ka još jednoj tituli šampiona Grčke.

Luka Milivojević je od 74. minuta ušao u igru umesto Kasamaija, i već minut kasnije je zaradio žuti karton.

Naravno, atmosfera na stadionu je bila standardna za ogromno rivalstvo.

Dve navijačke grupe su se sukobile pred početak meča, a navijači PAOK-a su neverovatnom bakljadom osvetlili stadion.