Da li se ovim porazom Parma oprostila od Serije A?

Mlekadžije pretrpele 18. poraz i ostali na dnu tabele, a sva je prilika da su se i pozdravili sa elitom

• 2

Fudbaleri Kjeva savladali su, u gostima, ekipu Parme sa 1:0 i osvojili možda presudne bodove u borbi za opstanak u italijanskoj Seriji A, a ujedno su Parmi kupili kartu za B ligu.

Kjevu je posao olakšan nakon što je vezni igrač domaćina Galopa zaradio dva žuta kartona već posle pola sata meča, pa je u nastavku postigao gol za petu pobedu ove sezone kojom je pobegao iz zone ispadanja.

Srpski internacionalac u gostujućem sastavu, Ivan Radovanović, odigrao je svih 90 minuta poslednje utakmice 22. kola.

"Leteći magarci" su do bodova došli fenomenalnim golom Zukanovića iz slobodnog udarca.