Borusija kakvu nismo videli do sada: Subotić pokrenuo preokret "milionera"! (VIDEO)

Momci u žuto-crnim dresovima primili gol već u prvom minutu, a onda su u drugom poluvremenu napunili mrežu Majnca

• 2

Borusija Dortmund konačno igra onako kako ume! "Milioneri" su uspeli da povežu dve pobede zaredom u Bundesligi, a protiv Majnca su pokazali zašto su prethodnih godina bili jedan od najboljih timova u Evropi preokretom koji su napravili 4:2.

Nije dobro počelo za Klopove izabranike, jer su na svom terenu već posle 60 sekundi igre bili u zaostatku. Soto je iskoristio istrčavanje Vajdenfelera posle intervencije i fantastičnim volejom ga lobovao sa nekih dvadesetak metara iskosa.

Usledio je period mučenja domećih igrača sve do kraja poluvremena, a onda posle odmora kao da je drugi tim izašao na teren. Neven Subitić posle sjajnog skoka glavom šalje loptu iza leđa golmana Majnca i izjednačava rezultat, a Marko Rojs u 55. minutu preokreće na 2:1.

Slavlje domaćih igrača i navijača je bilo kratkog daha, jer je samo minut kasnije Mali poravnao na 2:2. Ali ni to nije slomilo momke u žuto-crnoj opremi, pa je Obamejangovo sjajno ubacivanje dvadesetak minuta pre kraja pretvoreno u pogodak za novo vođstvo, a Nuri Sahin je potvrdio trijumf od 4:2.