RADONJIĆ: Poraženi smo, ali sam zadovoljan!

Presudilo je njihovo iskustvo, kazao je trener crno-belih posle poraza od Panatinaikosa

• 29

Košarkaši Crvene zvezde su još jednom ove sezone u Top 16 fazi Evrolige poraženi u neizvesnoj i dramatičnoj završnici. Crveno-beli su tri minuta pre kraja imali prednost od pet poena i na kraju poslednji napad za izjednačenje, ali je Markus Vilijams promašio trojku za produžetak.

Iskustvo je čini se ono što je presudilo u duelu protiv Panatinaikosa, jer je upravo u tim trenucima kao seriji od 10:0 i pobedi svoju ekipu poveo legendarni Dijamantidis. Toga je svestan i trener beogradskog tima Dejan Radonjić koji je ipak zadovoljan onime što su prikazali njegovi igrači.

- Panatinaikos je odlično ušao u meč sa odličnom igrom u odbrani. Ipak, uspeli smo da se vratimo u utakmicu pametnom igrom u drugoj četvrtini. Imali smo i pet poena prednosti, ali smo za svaku izgubljenu loptu kažnjeni i oni su postizali poene. To je stvar iskustva, ali ja sam generalno zadovoljan igrom svog tima - rekao je Radonjić.