Probuđena Borusija gazi, Kostićeva asistencija nije pomogla Štutgartu! (VIDEO)

Treća uzastopna pobeda "milionera" i to protiv konkurenta u borbi za opstanak

• 2

Borusija Dortmund se probudila! "Milioneri" konačno igraju onako kako se očekuje od njih, a počeli su i da pobeđuju čime se izvlače iz opasne zone. Oni su u uvodnom meču 22. kola Bundeslige bili bolji od još jednog velikana koji se bopri za opstanak Štutgarta 2:1.

Obamejang je u 25. minutu doneo prednost Borusiji na gostovanju posle lepe akcije sa Kagavom koji je bio inspirisan za igru na ovom meču.

Ipak, strah u srca navijača se uvukao kada je Klajn iz jedanaesterca izjednačio posle samo sedam minuta, međutim, Gundogan u 39. minutu vraća prednost gostima iz Dortmunda.

Na kraju je sve dileme oko pobednika razrešio Marko Rojs u 89. minutu. Nidemajer je samo smanjio na 3:2 posle asistencije Filipa Kostića u nadoknadi vremena.

Ovo je bio treći uzastopni trijumf "milionera" u čijem sastavu od starta bio Subotić, dok Jojića nije bilo ni na klupi. Filip Kostić je ušao u drugom poluvremenu.