Poraz Junajteda, Čelsi kiksnuo! (VIDEO)

Utakmice 26. kola Premijer lige donele su nekoliko iznenađujućih rezultata za favorite

• 0

Fudbaleri Čelsija osvojili su samo bod na svom terenu protiv Barnlija (1:1), dok je Svonsi kod kuće pobedio Mančester Junajted sa 2:1.

Autsajder je šokirao velikog favorita na Stamford Bridžu!

Vodeći pogodak za lidera na tabeli postigao je Branislav Ivanović već u 14. minutu i najavio novi trijumf ekipe Žozea Murinja. Reprezentativac Srbije se odlično snašao u kaznenom prostoru posle asistencije Azara, i u maniru pravog golgetera postigao četvrrti gol na pposlednjih šest utakmica.

Ivanović nastavlja da rešeta u Premijer ligi, pogledajte njegov novi gol! (VIDEO)

Matić je s razlogom poludeo i dobio crveni karton! (VIDEO)

Činilo se da će Plavci rutinski do sva tri boda, međutim, Barnli se nije predavao i požrtvovanom igrom stigao je u završnici do dragocenog remija u borbi za opstanak.

Domaćin je poslednjih dvadesetak minuta igrao bez Nemanje Matića, koji je zaradio crveni karton.

Mančester junajted je porazom u Velsu doveo u pitanje učešće u Ligi šampiona, jer ga je na tabeli pretekao Arsenal, koji je slavio u gostima protiv Kristal Palasa (2:1).

Crveni đavoli su poveli preko Andera Erere u 28. minutu, Izjednačio je Ki Sun Jang dva minuta kasnije. Pobedu Svonsiju doneo je Gomis u 73. minutu. Istakao se Džondžo Šelvi sa dve asistencije.