Odlične vesti za srpsko skijanje: Nevena Ignjatović osvojila prve bodove u Svetskom kupu!

Nevena Ignjatović ušla je u istoriju srpskog skijanja, pošto je osvojila prve bodove u Svetskom kupu u karijeri.

• 2

Odlične vesti za srpsko skijanje. Kragujevčanka Nevena Ignjatović uspela je da osvoji svoje prve bodove na Svetskom kupu u karijeri tako što je trku u Banskom u superkombinaciji završila na 27. mestu čime je osvojila 4 boda.

Ona je stazu prešla za 1:17,66 minuta, a nakon osvojenih bodova našla se na 115. mestu u ukupnom plasmanu.

Naša skijašica je tek druga u istoriji kojoj je ovo pošlo za rukom, pre nje je u Svetskom kupu bodove devet puta upisala Jelena Lolović.

Na ovoj trci najbolja je bila austrijska takmičarka Ana Feninger, druga je bila Tina Maze, a treća Švajcarkinja Dominik Gisin.