Partizan najzad pobedio, dva gola Kojića! (VIDEO)

Dva gola napadača crno - belih odlučili meč na Karađorđu protiv Donjeg Srema

• 25

Izgleda da se čekalo buđenje Nemanje Kojića kako bi Partizan pobedio u drugom delu sezone. Posle dva remija, lider šampionata je slavio u Novom Sadu protiv Donjeg Srema 2:1 (1:0), golovima često osporavanog napadača u 36. i 74. minutu.

Utešni gol za Donji Srem i konačan rezultat donela je evro bravura iskusnog Darka Spalevića, nekadašnjeg napadača Crvene zvezde.

Spalević je u 77. minutu najavio buran finiš, u kojem je tim Zvoka Varge uspeo da izdrži nalete protivnika i zadrži lidersku poziciju sa minimum 4 boda prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu.

Nikola Ninković je bio vrlo raspoložen na ovom meču, pa je pred svega nekoliko hiljada navijača diktirao igru crno - belih i namestio gol Kojića pred finiš prvog poluvremena.

Volkov je posle proigravanja Babovića namestio Kojiću drugi gol, a napadač crno - belih je potvrdio da mu izuezetno prija igranje protiv Pećinčana u Novom Sadu jer je a prošom meču na istom mestu postigao tri gola.

Partizan u sledećem kolu, pojačan trenerom Nikolićem kojem ističe suspenzija od tri meča igra kod kuće protiv Rada.

DONJI SREM: Belić, Lakićević, Prljević, Vukobrat, Josimov, Košutić (od 69. Stanković), Šarac, Moro, Jelić (od 84. Hristov), Obuoi (od 84, Sinđić), Spalević.

PARTIZAN: Ž. Živković, Bandalovski, Balažic, B. Ilić, Volkov, Drinčić, S. Ilić (od 78. A. Živković), Grbić, Babović, Ninković (od 69. Brašanac), Kojić (od 90. Šaponjić).