LUDILO NA OLD TRAFORDU: Bivši igrač Junajteda izbacio crvene đavole iz FA Kupa! (FOTO)

Tim Arsena Vengera slavio je na Old Trafiordu prvi put posle punih devet godina, golovima Monreala i Velbeka, dok je počasni gol za domaće postigao Runi

• 3

Fudbaleri Arsenala plasirali su se u polufinale engleskog FA kupa pošto su na gostujućem terenu, u četvrtfinalu, savladali ekipu Mančester Junajteda sa 2:1.

Na ispunjenom Old Trafordu odigrana je zanimljiva i dinamična utakmica, a "tobdžije" su se bolje snašle i zasluženo prošle među četiri najuspešnija tima.

Gosti su poveli preko defanzivca Monreala, ali je Runi izjednačio rezultat samo četiri minuta kasnije i činilo se da Junajted može do preokreta.

Međutim, Velbek je pola sata pre kraja kaznio neopreznost odbrane svog bivšeg kluba i doneo novo vođstvo Arsenalu, koji je od 77. minuta imao igrača više nakon što je Di Marija morao van terena zbog dva žuta kartona.

Tim Arsena Vengera slavio je na Old Trafiordu prvi put posle punih devet godina.

Bredford - Reding 0:0 (igraju novi meč)

Aston Vila - Vest Bromvič Albion 2:0

Liverpul - Blekburn 0:0 (igraju novi meč)