Umesto kornera dobio gol: Zbog ovog poteza golmana, Roma verovatno ispada iz LE! (VIDEO)

Vicešampion italije je već posle 22 minuta gubio od Fiorentine sa 3:0 na svom terenu, a jedan od krivaca je i čuvar mreže kluba iz prestonice Italije

• 0

Derbi revanš mečeva Lige Evrope igra se u Rimu, gde borbu za prolaz u četvrtfinale vode dva kluba iz Italije.

Na prvoj utakmici u Firenci Roma i Fiorentina su remizirali (1:1), pa je revanš obećavao uzbudljiv meč.

Ipak, već posle dvadesetek minuta gosti su šokirali navijače rimske vučice, čiji je golman čak tri puta vadio loptu iz mreže - u 9, 18, i 22. minutu.

Prvi gol primio je sa bele tačke, ali je kod drugog isključivo on kriv, pošto je loše reagovao kod prilično bezopasne situacije i omogućio Alonsu da se ušeta u praznu mrežu.

Golman Lukaš Skorupski, koji se našao na gol crti Rome je želeo da spreči korner, ali mu je lopta pobegla iz ruku, što je iskoristio krilni igrač Viole.