GAME OVER: Baš ovo su navijači Milana ostavili kao poruku na tribinama!

Rosoneri su pobedili Kaljari sa 3:1, a navijači su bojkotovali meč razočarani rezultatima ekipe ove sezone

• 0

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Kaljari sa 3:1 u utakmici 28. kola italijanske Serije A.

Rosoneri su posle tri meča uspeli da zabaleže trijumf u prvenstvu i bar do nedelje poprave poziciju na tabeli.

Golove za tim Pipa Inzagija postigli su Žeremi Menez u 21. i 78. minutu iz penala, u strelc se upisao i Filip Mekses, dok je jedini pogodak za goste postigao Dijego Farijas početkom drugog poluvremena.

Navijači Milana bojkotovali su meč protiv Kaljarija razočarani rezultatima ekipe ove sezone.

Ranije danas u prvoj utakmici 28. kola Kjevo je na svom terenu savladao Palermo minimalnim rezultatom.

Gol odluke postigao je Paloski koji je sredinom drugog poluvremena propustio da iskoristi jedanaesterac. Srpski internacionala Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za tim iz Verone.