IZ MRTVOG UGLA POD PREČKU: Tevez golčinom doneo pobedu Juventusu! (VIDEO)

Napadač Stare torinske dame bio je strelac jedinog gola na meču protiv Đenove

• 0

Juventus je u Torinu pobedio Đenovu sa 1:0 i tako uvećao prednost na tabeli na 14 bodova u odnosu na Romu. Strelac jedinog pogotka bio je Karlos Tevez u 25. minutu.

Novom pobedom Juventus je došao do 67 boda na tabeli Serije A, i ima čak 17 više od drugoplasirane Rome, koja još uvek nije igrala svoj meč 28. kola.

Juventusov Argentinac je na spektakularan način zatresao mrežu golmana Perina, i postigao ispostavilo se, konačan rezultat.

Dobrim prodorom je ušao u kazneni prostor, činilo se da de otišao previše iskosa u desno, kada je iz sve snage raspalio po lopti, koja je najpre pogodila prečku i odbila se iza gol crte gostujućeg čuvara mreže.

Tevez je u drugom poluvremenu mogao da postigne i drugi gol, ali je njegov šut sa bele tačke odbranio golman Đenove.

U prvoj utakmici nedeljnog programa Serije A Empoli je pobedio Sasuolo sa 3:1 na svom terenu.