Anderleht kasnio na finale Kupa zbog divljanja huligana! Mitar strelac, ali nije podigao pehar! (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao je u 89. minutu gol za svoju ekipu, ali je trofej osvojio njihov veliki rival

• 0

Aleksandar Mitrović bio je strelac za Anderleht u finalu Kupa Belgije protiv Briža. On je u 89. minutu izjednačio rezultat, ali su plavo-crni do kraja utakmice u 92. miutu došli do pehara.

Meč je kasnio pola sata, jer su pre utakmice navijači Briža napravili velike incidente u gradu, pa su delovi ulica bili blokirani, a čak 20 huligana je uhapšeno.

U incidentu su učestvovali i navijači Den Haga, koji su u dobrim odnosima sa pristalicama Briža, koji su došli da pruže podršku svojim prijateljima.

Čak su i arbitri meča u čitavom haosu kasnije stigli na utakmicu, a na stadion nisu mogli na vreme da stignu ni igrači Anderlehta.

Ekipa za koju nastupa Mitrović je gubila sa 1:0 već u 12. minutu posle gola De Sutera. Mitrović je izjednačio rezultat u 89. minutu, ali je samo tri minuta kasnije Rafaelov postigao pogodak kojim je doneo trofej Brižu.

Pogledajte gol napadača Srbije, a takođe i kako je izgledalo divljanje huligana uoči utakmice.

Mitrovic A Goal Club Brugge 1 - 1 Anderlecht... by goals5