Tarabt i Šamak uhvaćeni kako duvaju šišu (FOTO)

Marokanski reprezentativci posle meča Kvins Park Rendžersa i Arsenala uživali uz nargile

• 0

Fudbaleri Arsenala i Kvins Park Rendžersa Maruan Šamak i Adel Tarabt primećeni su kako puše šišu posle subotnjeg meča njihovih timova u Premijer ligi, prenosi Dejli Mejl. Menadžer "tobdžija" Arsen Venger posebno je ljut na svog napadača zbog ovog ispada.

Šamak je u očajnoj formi, retko dobija priliku da igra i najverovatnije će napustiti "Emirate" na kraju ove sezone. Bivši fudbaler Bordoa će najverovatnije biti kažnjen zbog ovog incidenta. Što se tiče Tarabta, i on nije u zavidnoj situaciji. Menadžer "plavo-belih" Mark Hjuz razgovaraće sa svojim igračem zbog spornog događaja.

Kvins Park Rendžers je prošlog vikenda savladao Arsenal rezultatom 2:1, a Tarabt je bio strelac vodećeg gola za svoj tim. Šamak je ušao sa klupe krajem drugog poluvremena i odigrao samo deset minuta za "tobdžije".

(Telegraf.rs / foto: Daily Mail)