ISTORIJSKI DEBI! Postigao gol u prvom minutu, prvog meča za reprezentaciju Engleske! (FOTO) (VIDEO)

Na meču protiv Letonije Hari Kejn je upisao svoj prvi nastup u dresu Gordog albiona i već je uspeo da postigne gol

• 0

Napadač Totenhema Hari Kejn imao je debi iz snova u dresu reprezentacije Engleske! Kejn je uspeo da postigne gol na meču kvalifikacija protiv Litvanije i to u prvom minutu pošto je ušao u igru!

Selektor Gordog albiona je u 72. minutu umesto Vejna Runija u igru uveo Kejna, koji je samo šezdeset sekundi kasnije zatresao mrežu Litvanije.

Kejn, koji igra u životnoj formi, je golom glavom na asistenciju Sterlinga postavio konačan rezultat meča - 4:0!