Lazović postigao prve golove u Kini, strelac i Milijaš!

Bivši napadač Partizana postigao je dva gola za Peking Enterprajz, dok je nekadašnji kapiten Zvezde bio precizan sa bele tačke za Hebei

• 0

Dvojica srpskih fudbalera postigla su golove u Kini! Danko Lazović je bio dvostruki strelac u pobedi Peking Enterprajza nad Đijangom od 2:0, što su bivšem igraču Partizana i prvi golovi od dolaska u kineskog drugoligaša.

Ekipa Aleksandra Stanojevića odlično napreduje ka elitom takmičenju u Kini. Lazović je bio strelac u 4. minutu, a drugi gol postigao je početkom drugog poluvremena.

Nenad Milijaš nastavio je golgetersku seriju, ali je Hebei odigrao nerešeno. Bivši kapiten Zvezde bio je precizan sa bele tačke.

Ekipa Radomira Antića nalazi se tek na 10. mestu na tabeli druge kineske lige.