Barsa grabi ka tituli i kad defanzivac postigne gol za pobedu! (VIDEO)

Barsa je mogla i ubedljivije da slavi da joj nije neopravdano poništen pogodak

• 0

Fudbaleri Barselone grabe ka tituli! Savladali su u Vigu ekipu domaće Selte sa 1:0, pa su na čelu tabele španske Primere zadržali četiri boda prednosti nad drugoplasiranim Real Madridom.

Ceo meč je odigrao Lionel Mesi, za kog se strahovalo da li će moći da nastupi zbog povrede noge.

Gol odluke postigao je defanzivac Žeremi Matje, koji je u 73. minutu nadskočio odbranu domaćina posle centaršuta iz slobodnog udarca i sproveo loptu pod prečku.

Takođe, Barsa je mogla i ubedljivije da slavi da joj nije neopravdano poništen gol u 49. minutu. Tada je navodno Nejmar bio u ofsajdu, ali je bila u pitanju greška sudije.

Selta je finiš susreta odigrala sa desetoricom pošto je Oreljana dobio direktan crveni karton zbog nesportskog ponašanja.