Novi gol bivšeg napadača Zvezde u Australiji! (VIDEO)

Brizbejn je zabeležio drugu uzastopnu pobedu, a srpski internacionalac je nastavio golgetersku seriju

• 3

Bivši napadač OFK Beograda, Rada, Crvene zvezde i Vojvodine, Andrija Kaluđerović, ponovo je bio strelac za Brizbejn, i doprineo da njegov tim zabeleži drugu uzastpnu pobedu, u gostima - 3:2. Rival je bio Adelejd.

Kaluđerović je u  26. minutu savladao golmana domaćeg tima kada je lako rešio situaciju "jedan na jedan" i tako "načeo" rivala, da bi Galeković (autogol) takođe u prvom delu igre, a potom i Hingert u drugom poluvremenu, dotukli grogiranog protivnika.

Kaluđeroviću je to bio peti gol ove sezone. On je u Brizbejnu od januara ove godine i ima važeći ugovor do kraja sezone.

Nastavljena golgeterska serija bivših fudbalera Zvezde! (VIDEO)