Vidiću baš ne ide u Italiji: Skrivio je penal, ali to Inter nije koštalo pobede! (VIDEO)

Posle pet utakmica bez pobeda Neroazuri iz Milana pobedili su na gostovanju Veronu sa 3:0

• 1

Nemanja Vidić nikako da se pokaže u pravom svetlu u dresu Intera. Posle neprilika koje je imao sa trenerom Manćinijem, na gostovanju Veroni  je zaigrao od starta, a njegov tim je slavio sa 3:0 u 30. kolu Serije A.

Ipak, Vidić ponovo nije pružio partiju na svom nivou, pošto je skrivio penal u 77. minutu.

Bivši reprezentativac Srbije je imao sreće da je Handanović odbranio šut Luke Tonija sa bele tačke, pa su Neroazuri rutinski priveli meč kraju, a takođe i uvećali prednost.

Inter je pobedom prekinuo niz od 5 utakmica bez pobeda. Do desetog trijumfa u šampionatu, ekipu Roberta Manćinija su predvodli Mauro Ikardi golom u 11, i Rodrigo Palasio u 48. minutu, dok je Vangelis Moras postigao auto gol u nadoknadi sudijskog vremena.

Vidić je odigrao čitav meč za Inter, a takođe je i Boško Janković odigrao svih 90 minuta za Veronu.

SENZACIJA: Parma pobedila Juventus! (VIDEO)

U prvim utakmicama subotnjeg programa Serije A Parma je napravila veliko iznenađenja i pobedila Juventus (1:0), dok je Ðenova bila bolja od Kaljarija rezultatom 2:0.