ČUKINA SEDMICA! Najubedljivija pobeda u JSL ove sezone!

Na Banovom Brdu u igri mačke i miša ekipa Vladana Milojevića oduševila igrom i goleadom protiv potpuno razbijenih "građevinara"

• 7

Sezona iz snova za Čukarički nastavljena je na impresivan način u 22. kolu Superlige - demoliranjem Rada na Banovom Brdu rezultatom 7:0, što je ujedno i najubedljivija pobeda nekog tima ove sezone!

Zanimljivo je da su upravo "građevinari" do ovog kola držali taj rekord, pošto su početkom sezone savladali kao gosti Voždovac rezultatom 6:1.

Sve je u ovom duelu mačke i miša bilo gotovo već posle 20 minuta i ekspresnog vođstva "brđana" od 3:0 u režiji Rendulića, Stojiljkovića i Matića. Mnogi timovi bi tu već skinuli nogu sa gasa, ali ne i motivisana ekipa Vladana Milojevića koja se i u nastavku meča nesmanjenom žestinom poigravala sa grogiranim "građevinarima".

Na novi gol čekalo se do 59. minuta kada je igrač Rada Gnjatić savladao svog golmana. Peti put mreža gostiju tresla se u 71. minutu posle udarca Slavoljuba Srnića, potom se u listu strelaca upisao i Todorović, da bi tačku na goleadu i najubedljiviju pobedu ove sezone viđenu na našim terenima stavio Stojiljković njegovim drugim golom.

Čuka je tako za samo nekoliko dana u 180 minuta fudbala postigla fenomenalnih 11 pogodaka, jer je nedavno u revanšu polufinala Kupa savladala Voždovac rezultatom 4:1! Svaka čast!