Ćićarito ne da Barsi da osvoji titulu: Dva gola Meksikanca spasila Real u Vigu (VIDEO)

Kraljevski klub teškom mukom stigao do bodova protiv Selte - 4:2

• 0

U sredu je dao gol Atletiku za prolaz u polufinale Lige šampiona, za vikend je sa dva pogotka ostavio Real u trci za titulom. Nedelja iz snova za meksičkog napadača Ćićarita Ernandeza koji je oba puta pogađao za vođstvo kraljevskog kluba na izjednačenje Selte u Vigu - 4:2 (3:2).

Poveo je domaćin u 9. minutu golom Nolita, ali je nemački reprezentativac Toni Kros sedam minuta kasnije izjednačio na 1:1. Igraos e 29. minutu kada je Ćićarito rastužio domaće, ali i pristalice Barselone, kao i Hames u 43. minutu. prethodno je Mina izjednačio na 2:2.

Konačan rezultat postavio je Meksikanac u 69. minutu i na pravi način iskoristio povredu Karima Benzeme.

Fudbaleri Malage i Deportiva iz La Korunje odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u 33. kolu španske Primere.

Malaga je povela golom Nordina Amrabata na početku drugog poluvremena, ali je remi timu iz Galicije doneo napadač Oriol Rijera u 60. minutu. Ekipa iz Andaluzije ni šesti meč u nizu nije uspela da zabeleži trijumf, zbog čega je znatno smanjila šanse da naredne sezone igra u Ligi Evrope jer Viljareal ima šest bodova više.

Deportivo je remijem u Malagi pobegao iz opasne zone pošto sada ima jedan bod više od Almerije.