Kakav kiks golmana Valensije i kakva "bomba" Pareha! (VIDEO)

"Slepi miševi" mimo očekivanja osvojili samo bod na gostovanju u madridskom predgrađu

• 0

Fudbaleri Valensije posustali su u borbi za četvrto mesto sa Seviljom, pošto su u meču 34. kola Primere odigrali samo nerešeno sa Rajo Valjekanom - 1:1.

Tragičar gostiju bio je golman Alves koji je u prvom poluvremenu neshvatljivo pogrešio prilikom pokušaja da uhvati loptu, koja mu se izmigoljola iz naručja i odskakutala u mrežu.

Udarac koji je uputio igrač Raja u situaciji kada nije imao nijedno drugo rešenje, i okružen nekolicinom fudbalera Valensije, išao je direktno u čuvara mreže "slepih miševa", ali se ovaj,  umesto rutinske reakcije, u toj situaciji propisno obrukao.

Bod Valensiji doneo je fantastičnim golom Dani Pareho, u drugiom poluvremenu, kada je sa ivice kaznog prostora uputio razoran udarac i slobodnog udarca i smestio loptu u gornji deo gola ekipe iz madridskog predgrađa.

Valensija će naredno kolo dočekati sa istim brojem bodova kao i Sevilja.