Ko da gol mora i da asistira: Ovom igrom je Barsa dala 6 komada Hetafeu (FOTO)

Neverovatan niz fudbalera katalonskog kluba u kom je svaki igrač nakon gola asistirao kolegi

• 1

Stvorili su ''tika-taku'', ali su fudbaleri Barselone očigledno odlučili da patentiraju novu igru koju je na svojoj koži najbolje osetio Hetafe.

Naime, Barsa je u utorak sa šest komada ispratila goste u Madrid, a zanimljiv je način na koji su se ređali golovi i asistencije. Od 9. minuta i gola Mesija sa penala, Barsa je napravila impresivan niz gde je strelac gola već kod sledećeg bio asistent.

Argentinac je zatim asistirao Suarezu za 2:0, ovaj Nejmaru za treći gol u 28. minutu, da bi se potom i Ćavi upisao u listu strelaca na Nejmarovu asistenciju. Španski vezista je kasnije uposlio Suareza, a Urugvajac spojio Mesija s loptom za konačnih 6:0.

Barselona je tom pobedom sačuvala razliku od dva boda u odnosu na Real, ali joj predstoji teško gostovanje u pretposlednjem kolu na Vinsente Kalderonu. Osim Atletika, Katalonci će igrati protiv Kordobe, Sosijedada i Deportiva.