Milanisti slave Interistu: Milan pregrmeo Kjevo, noći kao lider (VIDEO)

Sali Muntari u Veroni golom u osmom minutu vratio "rosonere" na lidersku poziciju. Juventus u sredu dočekuje Lacio

• 0

Navijači Milana posle meča i pobede u Veroni nad Kjevom (1:0) slave bivšeg igrača omraženog Intera. Sali Muntari je u osmom minutu savladao Sorentina i ispostavilo se doneo tri boda šampionu, zahvaljujući kojima će Milan prenoćiti kao lider Serije A.

Juventus je ponovo pod pritiskom. Moraće da savlada Lacio u sredu na svom terenu kako bi vratio “plus 2” nad Milanom.

Za to su zaslužni “rosoneri” tragikomičnom igrom u gradu Romea i Julije stigli su do crkavice, minimalne pobede.

Dosadan fudbal na “Bentegodiju” igrao se više od 80 minuta. Kjevo je u nekoliko navrata pripretio Abijatiju, Milan je koliko ga je to interesovalo isto činio posle vodećeg gola, ali promene rezultata nije bilo.

Iako su navijači Kjeva dva puta bili u očaju zbog nesviranog penala (83. minut) i nepriznatog gola (95. minut), ali nemaju razloga za to. Ofsajd je oba puta bio nešto što je spasilo goste od nove rasprodaje bodova.