Kragujevački Radnički pobedio u Vršcu

Košarkašima Hemofarma prvo poluvreme, gosti se prenuli u nastavku - 91:80, Boris Bakić dao 27 poena (6-8 za tri)

• 0

U prvoj utakmici šestog kola košarkaške Superlige Srbije Radnički je pobedio Hemofarm u Vršcu sa 91:80 (22:24, 18:21, 30:17, 21;18). Domaćinu je pripalo prvo poluvreme (45:40), ali su se Kragujevčani prenuli u trećoj četvrtini, utirući put četvrtoj pobedi.

Najefikasniji igrač utakmice bio je Boris Bakić (Radnički) sa 27 poena (6-8 za tri), a njegov saigrač Amerikanac Skot postigao je 20. Kod domaćina su odskočili Gagić i Jeremić sa po 20 poena.

Šesto kolo

Hemofarm - Radnički (KG) 80:91

Vojvodina - Partizan (u toku)

Radnički (BG) - Mega Vizura (u toku)

Sutra

Crvena zvezda - Radnički FMP (19 časova)

Tabela: Radnički (KG) 4-2, Partizan 4-1, Vojvodina 3-2, Zvezda 3-2, Radnički FMP 3-2, Radnički (BG) 3-2, Hemofarm 1-5, Mega Vizura 0-5.