Poslušali navijače: Marsej izgubio od Monpeljea na "Velodromu"! (VIDEO)

Monpelje posle 31. kola Lige 1 ima 66 bodova i usamljen je na čelu tabele, dok je Pari Sen Žermen na drugoj poziciji sa 63 boda

• 0

Navijači su zakon! Fudbaleri Olimpika poraženi su na "Velodromu" od Monpeljea rezultatom 3:1 i tako "uslišili" želju svojim vatrenim navijačima, koji su pre nekoliko dana zahtevali da njihov tim izgubi od Monpeljea, kako Pari Sen Žermen ne bi osvojio titulu šampiona Francuske!

Već u osmom minutu gosti su poveli preko Belhande sa penala. Mbija je doneo izjednačenje Marseju u 34, da bi gosti u nastavku susreta preko Žiroa (49.) i makazicama Belhande (70.) stigli do ubedljivog trijumfa.

Monpelje posle 31. kola Lige 1 ima 66 bodova i nalazi se usamljen na čelu tabele, dok je Pari Sen Žermen na drugoj poziciji sa 63 boda.

Sa druge strane, Marsej je zabeležio najgori niz utakmica bez pobede u svim takmičenjima - 12, čime su "oborili" negativni rekord iz 1962. godine, kada slavni tim nije trijumfovao u 11 vezanih mečeva.