Prvenac Božinova doneo Partizanu trijumf u Sloveniji!

Bugarski internacionalac postigao je jedini gol protiv Rudara iz Velenja

• 7

Fudbaleri Partizana trijumfalno su započeli drugi deo priprema u Sloveniji. Crno-beli su savladali minimalnim rezultatom 1:0 Rudar iz Velenja.

Strelac jedinog pogotka bio je bugarski internacionalac Valeri Božinov kome je ovo bio prvi pogodak u dresu srpskog kluba. On je bio precizan sa bele tačke u 27. minutu utakmice.

Trener crno-belih je izveo kombinovani sastav, a samo je Branko Ilić odigrao svih 90 minuta.

Partizan: Ž. Živković, Vulićević, N. Petrović, B. Ilić, Ostojić, Jevtović, Brašanac, Trujić, Babović, Ninković, Božinov.

Od 59. minuta su igrali: Kljajić, Bandalovski, Bogosavac, I. Petrović, Ćirković, Lukić, Marinković, S. Ilić, Grbić, Kojić.