Čuka kao da je igrala u Guči: Orkestar svirao tokom meča, čak su i kod penala smetali (VIDEO)

Dok se na terenu igrao fudbal, na tribinama kao da je bio koncert

• 1

Nespremnost za svih 90 minuta, gol sa penala i promašaj istog, veći kvalitet od protivnika - ukratko, stvari koje su obeležile prvi meč Čukaričkog u ovoj sezoni protiv Domžala.

Međutim, ono što je iznenadilo novinare koji su bili na Sportskom parku Domžale jeste i muzika koja je dopirala sa tribina. Orkestar koji je ''otvorio'' utakmicu, ubrzo se preselio na tribine odakle su tokom prvog poluvremena neprestano svirali, iako su se fudbaleri uveliko borili na terenu.

Zašto u kafiću Domžala nema obeležja Zvezde, a zastavice Dinama i Partizana su jedna pored druge? (FOTO)

U jednom momentu se činilo kao da je ekspedicija Čukaričkog došla u Guču, a ne u predgrađe Ljubljane. Čak je i tokom izvođenja prvog penala orkestar pokušavao da omete Igora Matića koji je doneo minimalnu prednost Brđanima.

- Samopouzdanje me nije izdalo, niti je odlični Vidmar pročitao moju odluku pri rezultatu 0:0. Kod drugog penala sam neočekivano promenio odluku - rekao je Matić.