Oko 100.000 ljudi videlo Kristijana Ronalda na novoj poziciji, Real dao 4 komada (VIDEO)

Kraljevski klub održao fudbalsku lekciju Građanima na turneji u Australiji

• 3

Oko 100.000 ljudi (tačnije 999.883) u Melburnu uživalo je u fenomenalnoj predstavi Reala iz Madrida koji je demolirao Mančester Siti rezultatom 4:1.

Ronaldo, Benzema, Pepe i Čerišev su pogađali za Madriđane, dok je počasni pogodak za Građane delo Jaje Turea u nadoknadi prvog poluvremena.

Benzema je prvi pogodio mrežu Harta u 21. minutu, a samo 240 sekundi kasnije viđen je jedan od najlepših momenata meča. ''Strelu'' Tonija Krosa sa centra terena, Ronaldo je uštopovao u petercu i doneo Realu 2:0.

Zanimljivo, Rafa Benitez je u ovom meču odredio Kristijanu da deluje po levoj strani terena, ali je Portugalac koristio svaku šansu da se ubaci u sredinu i bude najistureniji.

Pepe je u 44. povisio na 3:0, Ture je smanjio sa bele tačke nekoliko trenutaka kasnije, a konačan rezultat postavio je Čerišev u 73. minutu, samo osam minuta kasnije pošto je na terenu zamenio Bejla. Zanimljivo, asistent kod poslednja dav gola Reala bio je Isko koji se nalazi na meti Arsenala.

Ovaj meč po dobrom svakako neće pamtiti najnovije pojačanje Građana Fabijan Delft. Novopridošlica iz Aston Vile povredo se posle 20 minuta igre. Stradala je tetiva.