ČUKARIČKI JOŠ NIJE PREBOLEO EVROPU: Brđani se ispromašivali protiv Rada i osvojili samo bod!

Poslednji meč drugog kola Super lige završen rezultatom 1:1

• 0

S razlogom su su se fudbaleri Čukaričkog pribojavali utakmice protiv Rada. Ne toliko zbog jačine protivnika, koliko zbog sebe i pshihičkog ''povratka'' nakon eliminacije od Gabale. Nisu uspeli i odigrali su samo 1:1 kod kuće sa Građevinarima.

Svakako fenomenalan rezultat za goste koji su poslednji put na Brdu primili sedam komada. Mogli su i sada jedno tri, četiri, ali je ih je golman Dejanović sačuvao poraza. Poveo j Rad u 11. minutu preko Dabića, izjednačio je Stoiljković u 42. minutu.

Nije Stevanović mogao ništa da učini prilikom kontre Rada i gola Dabića. Čuka se tek onda trgla i zaigrala malo bolje, a rezultat je usledio u 42. minutu. Centrirao je Stojković, egzekutor je bio Stoiljković.

Stoiljković je i u nastavku mogao da postigne gol. Najpre mu je na početku drugog dela Dejanović odbranio, da bi napadač Brđana u 70. minutu pogodio stativu. Redom su se ređale prilike Srnića, Mandića i Pavlovića, a dvojica poslednjih su mogli da donesu tri boda svom timu 10-ak minuta pre kraja.