Đorđević doveo još jednog Srbina u Panatinaikos!
Atina je obećani grad za srpske reprezentativce!
Posle Miroslava Raduljice i Aleksandra Pavlovića, koji su ovog leta pristupili Panatinaikosu, i Nikole Milutinova, koji je obukao dres Olimpijakosa, novi stanovnik grčke prestonice od naredne sezone biće još jedan adut selektora Srbije i trenera Panatinaikosa Aleksandra Đorđevića: Ognjen Kuzmić!
>>> SRPSKA KOLONIJA U ATINI: Raduljica zvanično u PAO!
Sada već bivši igrač Golden Stejt Voriorsa potpisao je dvogodišnji ugovor sa Panatinaikosom i činiće centarski tandem sa reprezentativnim kolegom Raduljicom.
Kuzmić je 2013. godine potpisao za aktuelne prvake NBA lige, u koje je stigao iz Huventuda, ali nikada nije dobio pravu šansu u ekipi iz Ouklenda, pa je takmičarsku formu održavao u Razvojnoj ligi gde je često imao zapažen učinak.
Pored Huventuda i Golden Stejta, igrao je za Unikahu, Findo Doboj, gde je i počeo, te Borac Banjaluku i Čelik iz Zenice.
OFFICIAL: @paobcgr signs #NBA champion, Ognjen Kuzmić on a two year deal! #paobc http://t.co/OASRUkD1Fv pic.twitter.com/5HWItuE7Il
— Panathinaikos BC (@paobcgr) July 27, 2015
Video: Najlepši gol Partizana u poslednjih 5 godina, ovako je matiran bratski klub u Moskvi
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Gustav
Ne tako davno ja napisah kako je NBA karijera za Kuzmica zavrsena kao i za Raduljicu,ali nisam bas ocekivao da zavrse u istom eu klubu
Podelite komentar
Шугензи-Бугензи
Strasan igrac
Podelite komentar
Slikar
Bravo Sale, ispao si covek od reci. Samo zasto kazes reprezentacija a pises PAO!
Podelite komentar