Lalatovićev Borac više nije prvi na tabeli: Istorijski trijumf Radnika u Surdulici, Javor lider SL!

Na dva odigrana meča viđene su dve pobede domaćih ekipa...

• 0

Prva tri kola Borac iz Čačka je odigrao perfektno i zasluženo je bio lider Super lige, ali su u četvrtom naleteli na raspoloženi Radnik iz Surdulice koji je stigao do istorijske pobede - 1:0.

Strelac pobedonosnog gola bio je Slaviša Stojanović u 64. minutu iz penala koji je skrivio Stefan Živković igranjem rukom u kaznenom prostoru. Vredi pomenuti i to da su Zebre meč završile sa 10 igrača. Jovančić je u 83. minutu pocrveneo.

Javor je pitanje pobednika protiv rada rešio na kraju prvog i na početku drugog poluvremena - 3:0.

Igrao se 40. minut kada je Maraš nespretno reagovao i postigao autogol, a već po povratku na teren u Ivanjici na semaforu je stajalo 2:0. Docić je iskoristio asistenciju Stojakovića i povisio na 2:0.

Konačan rezultat i preuzimanje prvog mesta od Borca doneo je Đokić u nadoknadi vremena.