RAŠOVIĆ POKAZAO PARTIZANU PUT: Bivši trener crno-belih srušio BATE u gostima

Dinamo iz Minska slavio u gostima protiv BATE Borisova - 1:0

• 3

Partizan ''može da igra'' protiv BATE Borisova u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a to im je pokazao nekadašnji igrač i trener crno-belih Vuk Rašović.

U velikom beloruskom derbiju, njegov Dinamo iz Minska savladao je BATE u gostima rezultatom 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Gleb Rasadkin u 22. minutu.

Ovom pobedom Dinamo je prišao na pet bodova večerašnjem protivniku i lideru šampionata, čime je prvenstvo svakako dobilo na zanimljivosti.

BATE je meč počeo sa obojicom Srba u prvoj postavi (Mladenović i Milunović), ali is a Crnogorcem Nikolićem koji je u 45. minutu (prvo poluvreme) morao van terena. Na početku drugog dela šansu je dobio i povratnik Aleksandr Hleb, ali se rezultat nije menjao.