Nišlije propustile priliku da stignu Zvezdu, kapiten Radnika se čudno ponašao u svlačionici (VIDEO)

Derbi ''južne pruge'' završen bez pobednika - 1:1

• 2

Fudbaleri Radničkog odigrali su na domaćem terenu u Nišu protiv ekipe Radnika iz Surdulice nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 7. kola Superlige Srbije.

Nišlije su tako u duelu sa novajlijom u eliti neplanirano ostali bez tri boda kojima bi se učvrstili na trećem mestu prvenstvene tabele, dok su gosti važnim remijem pobegli sa pretposlednje pozicije.

Surduličani su poveli u 9. minutu preko Ćuluma, ali je nekadašnji napadač Crvene zvezde Miloš Trifunović pet minuta kasnije doneo bod svom timu. Iskusni strelac je sredinom poluvremena bio u duelu sa kapitenom gostiju Milošem Krstićem koji je nedugo kasnije izgubio pamćenje.

- Krstić je pao i izgubio pamćenje. Čudno se ponašao u svlačionici, pa je doneta odluka da izađe iz igre - javila je Arena Sport tokom prenosa.