VUKOVI GRIZU I BEZ NAJBOLJIH: Volfsburg zaseo na čelo Bundesa!

Domaći tim savladao je Šalke u 3. kolu ubedljivo - 3:0!

• 0

Nema Perišića i De Brujnea? Nije problem!

I bez dvojice najboljih igrača koji su su u procesu selidbe u Inter, odnosno u Mančester siti, Vukovi su pokazali da na njih i dalje treba najozbiljnije računati u borbi za visok plasman.

Volfsburg je na otvaranju 3. kola Bundeslige ubedljivo porazio Šalke rezultatom 3:0 i na 24 sata preuzeo prvo mesto na tabeli, sa bodom više od trija: Borusije, Bajerna, Dortmunda...

Strelci za domaći tim protiv Kraljevsko plavih bili su Holanđanin Bast Dost u 17. minutu, Švajcarac Rikardo Rodrigez u 59. iz penala, i na kraju još jedan Švajcarac - Tim Klose, koji je stavio tačku na goleadu u 71. minutu, pošto je loptu ubačenu iz kornera, na prvoj stativi nogom preusmerio u mrežu.

Ekipi iz Gelzenkirhena ovo je bio prvi poraz u tekućoj sezoni.