VILJAREAL IMA OPASAN TANDEM: Soldado i Bakambu sredili Espanjol!

Pojačanje Žute podmornice iz Totenhema strelac i dvostruki asistent

• 0

Nije se Roberto Soldado ni naigrao niti nadavao golova tokom svog boravka u Totenhemu, pa se izgleda uželeo terena i igre.

Odlični napadač, od ove sezone uzdanica Viljareala, bio je strelac i dvostruki asistent u pobedi "Žute podmornice" protiv Espanjola u prvoj utakmici 2. kola Primere - 3:1.

Katalonci su prvi poveli na El Madrigalu, i to već u 5. minutu preko Felipea Kaiseda, i taj rezultat bio je aktuelan do 67. minuta kada se "probudio" Soldado.

Bivši golgeter Valensije sjajno je reagovao u situaciji koja je prethodila njegovom pogotku, pošto je okrenut leđima golu, zahvatio loptu ne čekavši da padne, i poslao je u mrežu.

Tamo gde je počeo Soldado nastavio je junak ovog meća Kongoanac Sedrik Bakambu koji je sa dva gola u samoj završnici meča, u razmaku od samo nekoliko minuta, režirao preokret ekipe trenera Marselinja.