MIHINA PRVA POBEDA: Tandem Baka - Adrijano obradovao navijače Milana! (FOTO) (VIDEO)

Milanska ekipa upisala je prva tri boda u novoj sezoni Serije A

• 0

Prva pobeda Milana i Siniše Mihajlovića u novoj sezoni Serije A! Nakon poraza od Fiorentine, "rosoneri" su prikazali nešto bolju igru, i savladali Empoli rezultatom 2:1.

Ekipu je publika na San Siru na pauzu između poluvremena ispratila zvižducima zbog toga što je stajalo 1:1 na semaforu, a to je uz verovatno jaku kritiku Mihalovića, doprinelo da Milan izbegne poraz od zvanično poslednjeplasirane ekipe u Seriji A (gol razlika 2:5).

Vođstvo "rosonerima" doneo je Karlos Baka već u 16. minutu, ali svega četiri minuta kasnije je Rikardo Saponara, koji je inače stasao u Milanu, doneo izjednačenje.

Sve do kraja poluvremena, Mihina ekipa se mučila i do gola nije mogla najviše jer je loše funkcionisao vezni red.

U nastavku je srpski stručnjak na teren poslao Kučku i Bonaventuru, ali je pobednički gol usledio iz prekida - nakon kornera je glavom dobro reagovao Luis Adrijano.