Partizanov junak iz derbija postigao dva gola u Turskoj! Drugi pogodak je fenomenalan! (VIDEO)

Kakvo veče za Nemanju Kojića...

• 5

Bivši fudbaler Partizana Nemanja Kojić postao je junak ove nedelje, jer je sa dva gola spasio ekipu turskog Gacijantepa BB.

Napadač je doneo pobedu sa dva gola u drugom poluvremenu, nakon što je njegov klub gubio 1:0 posle prvih 45 minuta igre.

Srbin je prvo postigao gol na otvaranju drugog dela igre, u 46. minutu, a potom je zbunjene domaćine izvrteo i na maestralan način završio solo akciju u 58. minutu.

Najpre jednom protivničkom igraču kroz noge, potom dvojicu lukavo obišao, i potom efektno završio posao.