Srpske košarkaše sačekalo neprijatno iznenađenje u Nemačkoj! (FOTO)
Ekspedicija košarkaške reprezentacije Srbije stigla je u Berlin, gde će igrati prvu fazu Eurobasketa u okviru grupe B. Naši košarkaši su letom iz Beograda stigli u prestonicu Nemačke i smestili su se u hotel Netvork, gde su takođe smešteni i reprezentativci Nemačke.
>>>Iznenađenje za sve: Cirbes na Eurobasketu sa Nemačkom! (FOTO) (VIDEO)
Naši reprezentativci su po dolasku u hotel novinarima rekli da su umorni od puta i da žele što pre da se smeste u sobe i odmore. Međutim, odmah po dolasku sačekalo ih je neprijatno iznenađenje. Sobe nisu bile pripremljene i morali su dodatno da čekaju i direktno su iz autobusa otišli na doručak, a da se prethodno nisu ni raspakovali.
Da li su u pitanju prljave igre, ili je u pitanju samo propust domaćina, ostaje nam samo da nagađamo... Ipak, srpski reprezentativci su već po dolasku neprijatno iznenađeni i donekle izbačeni iz takta. Neka to bude samo motiv više za bolje partije u Berlinu u prvoj fazi takmičenja.
Pogledajte video sniman Lenovo Vibe Shot telefonom.
Izabranici Aleksandra Đorđevića će prvi meč na turniru odigrati u subotu 5. septembra u 18 časova protiv Španije.



>>> Ovde pratite sve ekskluzivne informacije sa Eurobasketa!
Tekst je napisan na tabletu Lenovo Yoga 2.
(Izveštač Telegrafa iz Berlina - Dragutin Stojmenović)
Video: Nemanja Maksimović komentarisao atmosferu, pa otkrio da li je Albanija iznenadila
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Rade
Šta ste bre umorni,pa niste putovali u Čile,šta kukate,kao neke babe,odmah na trening bre,nema odmora.
Podelite komentar
Mikajlo
Zelim im zlato,i da na ovakve stvari ne obracaju paznju, a i vi da pisete pozitivno a ne odmah neke teorije zavere.
Podelite komentar
KaleBrdo
Sigurno su prljave igre u pitanju, pedantni nemački narod ne pravi takve propuste. Zavera, garant.
Podelite komentar