MITROV NJUKASL JE BAŠ U KANALU! Vest Hem nadigrao "svrake"!

Ekipa Slavena Bilića slavila je rezultatom 2:0

• 1

Fudbaleri Vest Hema savladali su u Londonu ekipu Njukasla sa 2:0, u poslednjoj utakmici 5. kola engleske Premijer lige.

Dvostruki strelac bio je Dimitri Paje, koji je "svrake" šokirao golom već u devetom minutu lepim šutem sa ivice šesnaesterca.

U drugom poluvremenu je pobednika rešio tako što je na vreme natrćao na odbijenu loptu od prečke.

Trećom pobedom ove sezone, tim Slavena Bilića je preuzeo peto mesto na tabeli i zaostaje šest bodova za vodećim Mančester Sitijem, dok je Njukasl nastavio lošu seriju i posle trećeg poraza nalazi se na začelju.

Srpski napadač u timu Njukasla Aleksandar Mitrović propustio je meč zbog suspenzije, nakon što je u prošlom kolu protiv Arsenala dobio crveni karton.