Dijego Košta ponovo izmislio crveni karton za protivnika! (FOTO) (VIDEO)

Dijego Košta je još jednom pokazao kako ga uopšte ne interesuje fer-plej

• 1

Dijego Košta važi za jednog od najprljavijih fudbalera na svetu. On se preterano i ne trudi da to sakrije jer se na svakoj utakmici nađe detalj koji to pokazuje. Ovoga puta Košta je iskoristio svoje iskustvo u nesportskom ponašanju da svom timu obezbedi igrača više na utakmici Čelsija protiv Arsenala.

Sve je počelo minut pre kraja prvog poluvremena. Košta i Košćelni su bili u duelu u kojem je Francuz izvukao deblji kraj.

>>>Šta je Dijego Košta rekao Banetu i Matiću prilikom upoznavanja?

Košta je u tom duelu prvo uhvatio Košćelnog za glavu, a zatim ga je udario i laktom.

Počelo je koškanje. U gužvu se umešao i Gabriel Paulista, a Fabregas je stao između njega i Košte. To ih međutim nije sprečilo da usput podele nekoliko udarca i dobiju žute kartone.

Međutim tu nije bio kraj. Pauza je trajala dva minuta, a onda je pre nastavka Gabrijel naseo na provokacije Košte. U prolazu je pokušao da petom udari Koštu. Na njegovu žalost sve se to događalo ispred sudije Dina koji je odlučio da Gabrijelu odmah da i drugi žuti karton.

Gabrijel je morao da završi meč, a Arsenal je na odmor otišao sa igračem manje.

Da stvar bude još gora po tim Arsena Vengera, pri rezultatu 1:0 za Čelsi drugi žuti karton dobio je i Santi Kazorla.