TOŠIĆ STRELAC U NAJLUĐOJ UTAKMICI SEZONE: CSKA gubio 3:0, pobedio 6:4! (VIDEO)

Domaći tim vodio protiv lidera na tabeli 3:0 već posle 15 minuta

• 3

Imamo najbolju ili bolje rečeno najluđu utakmicu ove sezone!

Odigrana je u nedelju u Rusiji u Saransku između domaće Mordovije i lidera na tabeli moskovskog CSKA. Na kraju, vaterpolo rezultat, verovali ili ne - 6:4 u korist ekipe čije boje brani srpski reprezentativac Zoran Tošić.

Tošić je bio strelac drugog gola za goste, koji su uspeli da režiraju jedan od najvećih preokreta ikada viđenih: Gubili su 0:3 već posle 15 minuta, i pritom su do 55. minuta igrali bez isključenog Fernandesa, a ipak su dobili meč, i to ubedljivo.

Veleobrt je najavio rezervista Pančenko u 50. minutu, potom je Tošić smanjio na 2:3, a do tog trenutka timovi su bili ponovo brojčano poravnati, jer je u redovima Mordovije zbog dva žuta kartona meč ranije završio Đalo.

U 59. minutu već je bilo 3:3! Dumbija je bio strelac.

Lutsenko je njegovim drugim golom vratio prednost Mordoviji u ovom ludom meču, ali je u poslednjih deset minuta usledio furiozan finiš Moskovljana: Tri gola! Dva u režiji Muse i za kraj još jedan Dumbije.