FUDBALSKI SVET U TRANSU: Pet komada Levandovskog za devet minuta! (VIDEO)

Ne znamo šta je Pep Gvardiola rekao fudbalerima Bajerna u pauzi na poluvremenu meča sa Volfsburgom, ali ga je očigledno najbolje razumeo Robert Levandovski

• 31

Poljski fudbaler Robert Levandovski kreator je ludog preokreta na bundesligaškom meču Bajern - Volfsburg (5:1).

Gosti su posle 45 minuta vodili 1:0, a onda je napadač postigao pet golova bukvalno za devet minuta. Priredio je bolji cenario od onog od pre dve godine Žozeu Murinju u Ligi šampiona.

Šta se desilo s Volfsburgom, kao da je u sekundi nestao sa terena.

Levandovski je golove postizao u 51, 52, 55, 57. i 60. minutu.

Printskrin: twitter Printskrin: twitter